Mikołajkowy Turniej w Piłce Ręcznej o mistrzostwo klas IV - VI SP3

W dniach 4 -13.12.2018 r., na hali sportowej SP3 odbył się Mikołajkowy Turniej o Mistrzostwo Klas IV-VI. Celem imprezy było zaangażowanie i integracja jak największej ilości uczniów naszej szkoły oraz dobra zabawa w przyjaznej atmosferze.

Każda klasa miała za zadanie wyznaczyć swoją drużynę, w której musiały być przynajmniej trzy dziewczynki biorące udział w grze. Drużyny dostawały dodatkowy punkt jeżeli cały skład stawił się w czapeczkach św. Mikołaja. Prawie wszystkie klasy zorganizowały również komitety kibicujące z plakatami i pomponami. Rozgrywki przebiegły w znakomitej atmosferze, a zawodnicy starali się przestrzegać zasad fair-play i bardzo angażowali się w grę. Dziękujemy wszystkim licznie przybyłym zawodnikom, kibicom, rodzicom oraz nauczycielom. Turniej organizowały i sędziowały: p. Karolina Hajdel i p. Justyna Potrykus.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

- Mistrzostwo klas szóstych zdobyła kl. VIc, srebrny medal przypadł kl. VIb, a brązowy-
kl. VI a.

- Mistrzami klas piątych zostali uczniowie kl. Vb, vice mistrzami – reprezentanci kl. Vd, trzecie miejsce wywalczyła kl. Va, a czwarte miejsce - kl. Vc.

- Spośród klas czwartych, najlepsi byli uczniowie kl. IVc, srebro przypadło kl. IVd, brąz wywalczyła kl. IVb, a tuż za podium

znalazła się kl. IVa.

W nagrodę wszystkie klasy otrzymają dyplomy, pamiątkowe zdjęcia oraz małe słodkości.

Tekst i zdjęcia: K. Hajdel, J. Potrykus