Konkurs plastyczny „Pomocna dłoń”

W ramach projektu „Świetlica kształtująca prospołeczne postawy wśród uczniów” został zorganizowany przez  naszą świetlicę konkurs plastyczny pt. „Pomocna dłoń” dla uczniów z klas I – III.

Konkurs miał na celu:

1. Wyłanianie talentów i wspieranie uczniów zdolnych w rozwijaniu i poszerzaniu własnych uzdolnień plastycznych.
  2. Uwrażliwienie uczniów na potrzeby drugiego człowieka, ukazanie jak bardzo jesteśmy potrzebni w życiu innych ludzi.
  3. Zwrócenie uwagi na potrzeby zwierząt – tych najbliższych, naszych domowych, ale także tych, które pozostają w naszym kraju na zimę, bądź tych, które nie mają własnego domu i zostały porzucone.

Uczniowie z klas I – III składali swoje prace w terminie od 5 do 23 listopada 2018r.

Trudno było wybrać te najlepsze. Wszystkie bardzo dobrze odzwierciedlały założone cele, zachwycając wykonaniem i starannością. Po burzliwych naradach komisja składająca się z wychowawców świetlicy nagrodziła najlepsze z nich przyznając:

I miejsce – Adriannie Gawin kl. Ib;

II miejsce - Igorowi Ossowskiemu kl. Ic;

III miejsce - Łukaszowi Bertrand kl. IIc;

Wyróżnienie otrzymali: Lena Popowicz kl. Ib, Maja Hebel kl. IIb oraz Mateusz Piossek IIb.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Tekst: Agnieszka Brzezińska

Zdjęcia: Izabela Jarzębska-Pawłowska