• Odwiedziny: 14941927

II Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Anioły, Aniołki, Aniołeczki Bożego Narodzenia”

Nasi uczniowie po raz drugi wzięli udział w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Anioły, Aniołki, Aniołeczki Bożego Narodzenia” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Gdańsku, który był skierowany do uczniów klas I – III uczęszczających do świetlicy szkolnej.

Dzieci tworzyły swoje prace pod czujnym okiem wychowawców świetlicy.

Aniołki powstawały na podstawie ze stożka styropianowego lub brystolu. Każda praca była inna, wyróżniała się oryginalnością, pomysłowością, różnorodnością użytych materiałów. Dzieci wykorzystywały makaron, watę, waciki kosmetyczne, piórka, wełnę oraz wiele innych.

Wszystkie były wyjątkowe lecz do konkursu mogło przystąpić tylko 10, które bardzo trudno było wybrać.

Ogłoszenie wyników nastąpiło 12 grudnia. Laureatami zostali:

III miejsce w kategorii klas 1-szych – Lena Popowicz – praca pod opieką Agnieszki Brzezińskiej;

III miejsce w kategorii klas 2-gich i 3-cich – Jakub Kurowski – praca pod opieką Izabeli Jarzębskiej – Pawłowskiej.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom.

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Brzezińska