Środa, 2024-04-17

Imieniny: Anicety, Klary

Uczennice SP3 nagrodzone w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

28 listopada 2018r. odbyło się rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego pt.: „Uzależnieniom mówimy nie”

Został on zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Rumi już po raz kolejny. Konkurs skierowany był do uczniów klas starszych szkół podstawowych województwa pomorskiego. Jego celem było przybliżenie uczniom tematyki zagrożeń wynikających z uzależnień oraz pogłębienie wiedzy o nas samych i naszych słabościach.

Dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie zostały nagrodzone. Pierwszą nagrodę w kategorii plakat otrzymała Aleksandra Wasiuta z klasy 8c. Wyróżnienie w tej samej kategorii otrzymała Nina Plotzke z klasy 7c. Opiekunem plastycznym uczennic była pani Beata Zawal-Brzezińska.

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy wykonania jeszcze wielu pięknych prac.

Tekst: Beata Zawal-Brzezińska

Fot. Anna Wasiuta