Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie

  • Kalendarium

    Poniedziałek, 2018-12-10

    Imieniny: Danieli, Bohdana

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 23210
    • Do końca roku: 21 dni
    • Do wakacji: 193 dni

Halowe Mistrzostwa Szkoły w Lekkiej Atletyce

Dnia  27.11.2018r. odbyły się Halowe Mistrzostwa Szkoły w Lekkiej Atletyce w dwóch kategoriach wiekowych -  uczniowie klas  V-VI oraz VII, VIII i III gim. Celem zawodów była popularyzacja lekkiej atletyki oraz wyłonienie najlepszych zawodników do reprezentacji szkoły na zawody miejskie, które odbędą się 04.12.2018 dla klas V-VI oraz 10.12.2018 dla  klas starszych. Zawodnicy zajmujący trzy pierwsze miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wyniki klas V-VI:                                                   Wyniki klas VII,VIII i III:

 

30 m:                                                                         30 m:

1. Nikola Tarnawska                                                  1. Aleksandra Bieschke         

2. Temina Sultanyan                                                  2. Liliana Tadda

3. Amelia Pabisiak                                                     3. Zofia Machnicka

 

1. Szymon Gdanietz                                                  1. Mikołaj Ryczek

2. Szymon Paluch                                                      2. Konrad Czesak

3. Dominik Szreder                                                   3. Bartosz Mak

600 m dziewcząt :                                                    600 m dziewcząt:

1. Liliana Tadda                                                        1. Aleksandra Bieschke

2. Temina Sultanyan                                                  2. Martyna Janczewska

3. Maja Rzemieniewska                                             3. Natalia Jungiewicz

800 m chłopców:                                                      800 m chłopców:

1. Szymon Gdanietz                                                  1. Konrad Czesak

2. Oliwier Mocarski                                                   2. Dawid Bank

3. Mikołaj Rajtak                                                       3. Michał Łączyński

Skok w dal z miejsca:                                              Skok w dal z miejsca:

1. Weronika Grzech                                                   1. Zofia Machnicka

2. Klaudia Sudnik                                                     1. Kamila Osińska

3. Lilianna Kreft                                                        2. Emilia Muża

                                                                                  3. Zuzanna Lieder                                                                                                   

                                                                                  1.Bartosz Mak

1. Oliwier Muc                                                          2. Mikołaj Ryczek     

2. Kacper Olszewski                                                 3. Norbert Kwiatkowski

3. Jakub Bartoń

 

Skok wzwyż:                                                            Skok wzwyż:

1. Karolina Dziubakiewicz                                        1. Sandra Kamińska

2. Martyna Pawlik                                                     2. Aleksandra Bieschke

2. Klaudia Sudnik                                                     3.  Zuzanna Lieder

2. Laliana Tadda

3. Weronika Grzech                                                   1. Kamil Dziecielski

3. Nikola Tarnawska                                                  2. Filip Szymański

3. Julia Kowalska                                                      3. Michał Żygo

 

1. Szymon Gdanietz                                                  Pchnięcie piłką lekarską :

2. Kacper Olszewski                                                 1. Sandra Kamińska

3. Michał Pol                                                             2. Aleksandra Kuchnowska

3. Wiktor Szymczyk                                                  3. Kalina Sikorska

 

Pchnięcie piłką lekarską :                                       1.Bartosz Mak

1. Temina Sultanyan                                                  2. Michał Żygo

2. Karolina Dziubakiewicz                                        3. Dawid Bank

3. Nikola Tarnawska

 

1. Oliwier Muc

2. Michał Pol

3. Jan Gruchała

 

Tekst i zdjęcia: Justyna Potrykus

Ogranizatorzy: Anna Koleśnik, Klaudia Zielińska,Tomasz Grodzicki, Kornel Manuszewski, Justyna Potrykus