Redzkie Igrzyska Sportowe Dzieci Szkół Podstawowych

Dnia 15.09.2018 r. na stadionie lekkoatletycznym w Redzie odbyły się Redzkie Igrzyska Sportowe Dzieci Szkół Podstawowych z okazji otwarcia stadionu lekkoatletycznego.

W zawodach wzięli udział uczniowie redzkich szkół, w tym zawodnicy z naszej szkoły. Celem imprezy była integracja uczestników, rywalizacja sportowa w duchu fair play oraz aktywne spędzenie wolnego czasu. Na zakończenie zawodów zostali wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe, które wręczyli im znani polscy zawodnicy ze świata lekkoatletyki m.in. dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą - T. Majewski, złota medalistka ME z Berlina w pchnięciu kulą - P.Guba oraz Olimpijka z Pekinu, mieszkanka Redy – Marta Jeschke. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz słodkie upominki.

Naszą szkołę reprezentowali:
Aleksandra Bieschke