Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Drużynowe Biegi Przełajowe

05.04.2024r. nasza szkoła brała udział w Drużynowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę łącznie reprezentowało 36 uczniów w 3 kategoriach wiekowych.

Klasy 4

Dz.: Dawidowicz Agata, Kofluk Agata, Julia Pracel, Szymańska Zofia, Tyszer Kinga, Stogowska Zofia – I miejsce na etapie miejskim.

Chł.: Barzowski Natan, Dwulit Jakub, Gwiazda Tymoteusz, Kozielski Wiktor, Roczon Tomasz, Wojsiat Aleksander - II miejsce na etapie miejskim

Klasy 5 - 6

Dz.: Kloka Amelia, Kowalczyk Liliana, Lesner Maja, Wrzesińska Lena, Wrzesińska Amelia, Żurawska Agata - II miejsce na etapie miejskim.

Chł.: Drzewucki Jakub, Kowalski Dariusz, Kowalski Tomasz, Rojek Jakub, Świeczkowski Tomasz, Wenta Alan - I miejsce na etapie miejskim i III miejsce na etapie powiatowym

Klasy 7-8

Dz.: Charzyńska Antonina, Hebel Maja, Kubiś Julia, Kubiś Natalia, Matusiak Katarzyna, Więcek Antonina – I miejsce na etapie miejskim i I miejsce na etapie powiatowym.

AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO w Gdyni, który odbędzie się 12.04.2024 r.!

Chł.: Mądry Szymon, Ogrodowczyk Tymoteusz, Kowalski Szymon, Naczke Patryk, Szreder Fabian, Tyszer Szymon - III miejsce na etapie miejskim.

Nagrody indywidualne otrzymali: Maja Hebel i Tomasz Świeczkowski (okazali się najszybsi w powiecie wejherowskim w swoich kategoriach wiekowych).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy fantastycznych wyników sportowych i trzymamy kciuki za sukces naszej drużyny dziewczęcej w Finale Wojewódzkim!

Tekst i zdjęcia: Anna Koleśnik