Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Konkurs BRD – Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

Dnia 03.04.2024 w naszej szkole, jak co roku, odbył się Miejski Konkurs BRD. Uczestnicy podzieleni na kategorie wiekowe – klas młodszych (4 - 5) oraz starszych (6 - 8) wzięli udział w konkurencjach zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Uczniowie mieli do rozwiązania test dotyczący przepisów ruchu drogowego, pokonanie na rowerze toru przeszkód i miasteczka ruchu drogowego oraz udzielenie pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.

Mimo padającego deszczu na zmianę ze śniegiem zawodnicy dzielnie walczyli o wygraną, by reprezentować nasze miasto w konkursie powiatowym.

Udało się to reprezentacji naszej szkoły, która w obu kategoriach wiekowych odniosła zwycięstwo! Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników oraz dla pana Tomasza Grodzickiego za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.

Skład 1: Katarzyna Matusiak, Filip Jungiewicz, Aleksander Żala.

Skład 2: Amelia Skurtys, Martyna Rajko, Adam Melka, Cezary Obłuski.

Pomagał : Mariola Thomas, Anna Koleśnik, Justyna Skrzypczak

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak