Walentynki w bibliotece?

A dlaczego nie? Randka z książką? Jak najbardziej! To ciekawie spędzony czas. W książce też można się zakochać. Uwierz w to. Taką próbę podjęli nasi czytelnicy w środę 14 lutego i wzięli udział w zabawie przygotowanej przez bibliotekę na ten szczególny dzień. Każdy, kto chciał spędzić dzień walentynkowy z książką i ją wypożyczył, mógł otrzymać serduszko z wpisanym na nim numerkiem. Serduszko należało zachować do następnego dnia i przyjść z nim do biblioteki.

Tego dnia, w czwartek 15 lutego, uczniowie wylosowali na przerwie 15 serduszek i w ten sposób wytypowano szczęśliwców, którym randka z książką dostarczyła dodatkowo słodką niespodziankę. Miło było patrzeć na radosne i uśmiechnięte buzie nagrodzonych czytelników. Dzień 14 lutego możemy zaliczyć do bardzo udanych i zaczytanych.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska