Listopadowi Super Czytelnicy

Jak dobrze mieć pod ręką ciekawą książkę, z którą można podróżować, z którą można zasypiać, z którą można spędzać miło czas. Jak dobrze móc korzystać z biblioteki, gdzie zawsze znajdzie się dobra książka, która spełnia oczekiwania czytelnika. Jeśli już taką książkę mamy, to na pewno sobie poczytamy, kiedy tylko takie pragnienie mamy.

Jak powiedział Cyceron: ,,Książka to najlepszy przyjaciel człowieka, a biblioteka to świątynia jego myśli”. Tak zapewne uważają nasi Super Czytelnicy, których z miesiąca na miesiąc przybywa w naszej szkolnej bibliotece. Z przyjemnością przedstawiamy zacne grono miłośników książki.            W listopadzie tytuł Super Czytelnika otrzymali:

Klasy młodsze:

Mietelica Robert kl.2E

Łosoś Antoni  kl.2B

Szymon Szymański  kl.2E

Siuda Antoni  kl.3C

Wójcik Julia  kl.2B

Terlecka Alicja  kl.3C

Andrzejewska Zuzanna  kl.3C

Miazio Milena  kl.3C

Tocha Lena  kl.2E

Labiś Julia  kl.2A

Klasy starsze:

Giatrakos Konstantinos  kl.4D

Żala Anastazja  kl.6C

Tryba Nikola  kl.4C

Gwiazda Tymoteusz  kl.4B

Rompca Lena  kl.5A

Kozyr Sofia  kl.5D

Bogacz Michał  kl.6A

Czytajmy, czytajmy książki! One nas wzbogacą i wiele nauczą. Monteskiusz powiedział: ,,Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera”.  Zadbajmy. żeby być zawsze w dobrym towarzystwie. Gratulujemy wyróżnionym czytelnikom, którzy wybrali dobre towarzystwo i zasłużyli na nagrodę, pochwałę i dyplomy.

Zapraszamy do biblioteki wszystkich, którzy kochają książki, a dodatkowo w grudniu mamy moc atrakcji, które powinny przyciągać do biblioteki jak magnes.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska