Wielki sukces - awans naszych do finału wojewódzkiego!

Dnia 12.10.2023 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci. Nasza szkoła wystąpiła w obu z nich – starsze dziewczęta oraz młodsi chłopcy. W rywalizacji wzięło udział 6 szkół z całego powiatu wejherowskiego. Rywalizacja wśród chłopców była bardzo wyrównana i ostatecznie nasi uczniowie po ciężkiej walce do samego końca zakończyli ją na 5 miejscu. Dziewczęta zaś mocno zaczęły i już na trzeciej zmianie osiągnęły ogromną przewagę, zostawiając swoje rywalki daleko w tyle. Wygrana w wielkim stylu dała dziewczętom awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się już 19.10.2023 w Gdyni. Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki!

Skład dziewcząt: Julia Kubiś, Natalia Kubiś, Katarzyna Matusiak, Maja Hebel, Zofia Jażewicz, Antonina Charzyńska, Marika Wrońska, Zofia Szymczyk

Skład chłopców: Jakub Drzewucki, Tomasz Świeczkowski, Kamil Dybowski, Aleksander Langner, Tomasz Kowalski, Dariusz Kowalski, Konrad Plotzke

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak