Redzkie Mistrzostwa w Przełajowych Biegach Sztafetowych

Dnia 06.10.2023 na stadionie Miejskim w Redzie odbyły się zawody z Przełajowych Biegów Sztafetowych. Nasi uczniowie reprezentowali szkołę we wszystkich  kategoriach – Igrzyska Dzieci (chłopcy i dziewczęta) – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (chłopcy i dziewczęta) i zaprezentowali się wyśmienicie!  25-ciu zawodników wywalczyło 25 medali!

Klasyfikacja końcowa :

I miejsce – Dziewczęta w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Julia Kubiś, Natalia Kubiś, Katarzyna Matusiak, Zofia Jażewicz, Maja Hebel, Antonina Charzyńska, Marika Wrońska)

I miejsce – Chłopcy w kategorii Igrzysk Dzieci (Tomasz Świeczkowski, Jakub Drzewucki, Aleksander Langner, Kamil Dybowski, Tomasz Kowalski, Dariusz Kowalski, Konrad Plotzke)

II miejsce – Chłopcy w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Szymon Kowalski, Szymon Tyszer, Dawid Paluch, Fabian Szreder , Benjamin Svendsen, Filip Jungiewicz)

III miejsce – Dziewczęta w kategorii Igrzysk Dzieci (Maja Lesner, Liliana Kowalczyk, Amelia Kloka, Martyna Łach, Karina Wrońska, Zofia Hamerska)

Wszystkim serdecznie gratulujemy a zwycięzcą życzymy powodzenia na Mistrzostwach Powiatu.

Tekst: Justyna Skrzypczak

Zdjęcia: Justyna Skrzypczak, Magdalena Jurkowska