Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek, 23 czerwca, nasza społeczność szkolna zakończyła kolejny rok nauki i pracy. Był to czas wielu przedsięwzięć, nowości - Laboratorium Przyszłości, sukcesów w licznych konkursach na poziomach: ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym i miejskim. Wielu uczniów zdobyło świadectwo z wyróżnieniem oraz liczne dyplomy za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. Był to również rok świętowania 60-lecia naszej szkoły, które obchodziliśmy bardzo uroczyście.

Pani dyrektor Justyna Zabrodzka podziękowała wszystkim za ten rok pracy i nauki oraz życzyła wszystkim udanego wypoczynku, zwracając jednocześnie uwagę na zachowanie zasad bezpieczeństwa, byśmy po wakacjach mogli wspólnie rozpocząć  kolejny rok szkolny. Podziękowania oraz życzenia złożył wszystkim także obecny na uroczystości Burmistrz Miasta Redy, pan Krzysztof Krzemiński.

Tekst: Teresa Dopke

Zdjęcia: Teresa Dopke, Ewelina Miszkiewicz