Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II i III

W czerwcu odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II i III. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych, kształtowanie umiejętności uważnego analizowania treści zadań oraz rozwijanie logicznego myślenia. 19 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. W kategorii klas trzecich pierwsze miejsce zajęli Oliwier Ziemann z 3b i Konstantinos Giatrakos z 3d, drugie miejsce Wojciech Dolecki z 3d i Wojciech Czerniawski z 3c, trzecie miejsce Mikołaj Socik z 3d. Wyróżnienie otrzymała Laura Jasińska z 3b. W kategorii klas drugich pierwsze miejsce zajął Igor Więckowski z 2d, drugie miejsce Maja Święcicka z 2b, trzecie miejsce  Anthony Zakrzewski z 2d. Wyróżnienia otrzymali Bartosz Henig z 2c i Wiktor Jakielski z 2b. Konkurs przygotowały panie: Bogumiła Deksnait-Naczk i Anna Siuda. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Tekst: Bogumiła Deksnait-Naczk

Zdjęcia: Anna Siuda