Uczennica klasy 1B zwyciężczynią Ogólnopolskiego Konkursu

Niezmiernie miło nam ogłosić, iż uczennica Emilia Białaszewska zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!” na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Głównym celem konkursu było przeciwdziałanie fonoholizmowi i e-uzależnieniom u dzieci, a także wzmacnianie więzi rodzinnych i rozbudzanie kreatywności. Organizatorzy mieli bardzo trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ co roku otrzymują tysiące pięknych kartek świątecznych, wykonanych przez uczniów z całej Polski, dlatego też wyniki otrzymaliśmy dopiero w czerwcu. Dyplomy za wyróżnienia otrzymały uczennice, również z klasy 1B: Nikola Lesińska i Mariel Stencel. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Barbara Mikuś