Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie

 • Kalendarium

  Piątek, 2019-08-23

  Imieniny: Apolinarego, Miły

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 226336
  • Do końca roku: 130 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Wizyta uśmiechem malowana

Przez ostatnich, kilkanaście dni, na korytarzu klas młodszych pojawiali się goście, którzy przyszli z wizytą do swoich wnucząt. Prawie wszyscy uczniowie z klas 0 – III zaangażowali się w  zorganizowanie uroczystości  z okazji  „Dnia Babci i Dziadka”.  

Przygotowali dla nich program artystyczny, były przedstawienia, wiersze, piosenki, nie zabrakło też tańców.  Tańczyli nie tylko uczniowie, ale  babcie z dziadkami również zostali zaproszeni do tańca. Radości i uśmiechom podczas wspólnej zabawy nie było końca. Na zakończenie części artystycznej uczniowie obdarowali swoich bliskich upominkami, które wykonały własnoręcznie. Po uroczystości dzieci, w towarzystwie seniorów swoich rodzin, udały się do swoich sal lekcyjnych. Tam już czekała kolejna niespodzianka - aromatyczna kawa oraz wspaniałe wypieki, które przygotowali rodzice naszych uczniów.

Uroczystość była bardzo udana, dzieci były dumne ze swoich występów, a dziadkowie dumni ze swoich wnuków. Z uśmiechami na twarzy wszyscy opuszczali szkolne mury.

Tekst: Maria Szymoniak

Zdjęcia: Babcie i Dziadkowie uczniów oraz Nauczyciele