Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój klasy

W dniu 21 grudnia został rozstrzygnięty klasowy konkurs na najładniej udekorowaną salę lekcyjną. Celem rywalizacji było motywowanie uczniów do dbałości o swoje miejsce pracy oraz stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole.

Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski, a warunkiem przystąpienia było udekorowanie klasy ozdobami świątecznymi oraz przygotowanie klasowej Wigilii. Dekoracje zostały ocenione przez jury w składzie: p. wicedyrektor B. Kisiel, p. Patrycja Hewelt-Skrobul oraz p. Klaudia Zielińska.  Komisja przyznała klasom punkty w czterech kategoriach: wystrój sali, dekoracja choinki, estetyka przygotowania stołu wigilijnego oraz oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Ostatecznie jury wyłoniło zwycięską klasę, którą została 3A gimnazjum (114 pkt.) na drugim miejscu uplasowała się klasa 7B (112 pkt.), a miejsce trzecie ex æquo zajęły klasy 8B i 4C (111 pkt.). Serdecznie gratulujemy!

Tekst i zdjęcia: M. Terlecka