Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie

  • Kalendarium

    Sobota, 2019-01-19

    Imieniny: Erwiny, Henryka

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 40408
    • Do końca roku: 346 dni
    • Do wakacji: 153 dni

Lista Laureatów XXIV Miejskiego Konkursu Bożonarodzeniowego

Dnia 18.12.2018r. jury w składzie: przewodniczący Tomasz Wiśniewski, Dorota Dobrzyńska (MDK), Bogdana Gołojuch, Brygida Śniatecka (Stowarzyszenie Kunszt), Karolina Bochan Rada Miasta) oceniło prace nadesłane na konkurs bożonarodzeniowy i przyznało następujące nagrody:

 

SZOPKA RODZINNA

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Krystian Byczkowski

kl.2d

SP3

------------

II miejsce

Iga Konkel

kl.5a

SP6

------------

III miejsce

Hanna Talarek

kl.0c

SP4

------------

Wyróżnienie

Piotr Perszon

kl.1b

SP5

------------

Wyróżnienie

Rodzina Glinieckich

-

SP4

------------

Wyróżnienie

Krzysztof Olczak

l.7

SP2

------------

Wyróżnienie

Paweł Kreft

kl.6c

SP2

------------

Wyróżnienie

Wojciech Brzostek

kl.6a

SP2

------------

Nagroda radnej TeresyTkaczyk

Maja Sienkiewicz

kl.4g

SP2

-------------

 

BAŁWANEK

kategoria: przedszkole - zerówka

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Nadia Lewna

0c

SP2

 --------------------------

II miejsce

Daria Szeląg

l.5

P-le „Chatka Puchatka”

---------------------------

III miejsce

Amelia Skurtys

0b

SP3

Marzena Bizewska

Nagroda wiceburmistrza Łukasza Kamińskiego       

Amelia Korcz

kl.0

SP5

Anna Dumańska

Wyróżnienie

Adam Tomczyk

l.5

P-le nr 2

„Przy parku”

Justyna Zdunowska

Wyróżnienie

Karolina Malinowska

0a

SP3

Klaudia Miotk

Wyróżnienie

Bartosz Olczak

l.5

P-le nr 2

„Przy parku”

Agnieszka Pranszke, Ewelina Walczyna

Wyróżnienie

Igor Laszczyk

0a

SP4

---------------------------

Wyróżnienie

Julia Skwiercz

l.4

P-le „Chatka Puchatka”

---------------------------

Wyróżnienie

Iga Sosnowska

0a

SP3

Klaudia Miotk

Wyróżnienie

Mikołaj Skrzypkowski

l.6

P-le „Przygoda”

Anna Kutwin

Wyróżnienie

Kalina Sosnowska

0c

SP3

Alicja Formella

Nagroda Brygidy Śniateckiej

Artur Ściesiński

l.6

P-le nr 1

„Akademia Pana Kleksa”

---------------------------

 

PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

kategoria: klasy I – III  szkoła podstawowa

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Laura Bielak

kl.1a

SP3

Marta Semmerling

II miejsce

Marta Szcześniak

kl.1a

SP3

Marta Semmerling

III miejsce

Julia Krampa

kl.1b

SP3

Katarzyna Kończak

Wyróżnienie

Daria Ulatowska

kl.1c

SP3

B.Zawal - Brzezińska

Wyróżnienie

Maja Chajęcka

kl.2

SP5

Bogusława Paszowska

Wyróżnienie

Zuzanna Adamczyk

kl.3a

SP6

Dorota Kaczykowska

Wyróżnienie

Elżbieta Puchowska

kl.3

SP5

Katarzyna Borawska

Wyróżnienie

Julia Kołodziejczyk

kl.1b

SP5

Joanna Soitz

Wyróżnienie

Nina Kulińska

kl.1a

SP3

Marta Semmerling

Wyróżnienie

Natalia Lesner

kl.2a

SP3

Agnieszka Brzezińska

Wyróżnienie

Amelia Rewa

kl.2d

SP3

Bogumiła Deksnait- Naczk

Nagroda radnej Karoliny Bochan

Wiktor Rośniak

kl.3a

SP4

Dorota Glama

 

SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ Z MOTYWEM ŚWIĄTECZNYM

kategoria: Klasy IV - VI

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Julia Magrian

kl.5a

SP3

Beata Zawal - Brzezińska

II miejsce

Konrad Wasiuta

kl.4a

SP3

Agnieszka Brzezińska

III miejsce

Nikola Grzenia

kl.5b

SP3

Beata Zawal - Brzezińska

Nagroda sekretarza miasta Hanny Janiak

Lena Roczyniewska

kl.4c

SP3

Beata Zawal - Brzezińska

Wyróżnienie

Oskar Wręczycki

kl.5g

SP2

Lucyna Kurpiewska

Wyróżnienie

Wiktoria Pruska

kl.4d.

SP3

Beata Zawal - Brzezińska

Wyróżnienie

Antonina Lesnów

kl.5c

SP6

Grażyna Tamas

Wyróżnienie

Adriana Maryniuk

kl.6a

SP6

Grażyna Tamas

Wyróżnienie

Nikola Rózga

kl.4d

SP3

Beata Zawal - Brzezińska

Wyróżnienie

Patrycja Gruba

kl.6d

SP3

Agnieszka Brzezińska

Wyróżnienie

Dominik Nadolski

kl.4e

SP4

Jolanta Roman

Wyróżnienie

Bartłomiej Paczos

kl.5f

SP2

Lucyna Kurpiewska

 

BOMBKA W BARWACH NARODOWYCH

kategoria: klasy VII-VIII SP, IIIG i szkoły ponadgimnazjalne

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Dominika Konik

kl.7b

SP3

Beata Zawal - Brzezińska

II miejsce

Michał Wolski

kl.7b

SP3

Beata Zawal - Brzezińska

III miejsce

Maja Wieczorek

kl.7a

SP3

Beata Zawal - Brzezińska

Nagroda Burmistrza Redy

Wiktoria Masiewicz

kl.3a

SP3

-----------------------------

Wyróżnienie

Julia Borysiak

kl.7a

SP6

Grażyna Tamas

Wyróżnienie

Aleksandra Wasiuta

kl.8c

SP3

Beata Zawal - Brzezińska

Wyróżnienie

Amelia Lesner

kl.7a

SP3

Beata Zawal - Brzezińska

Wyróżnienie

Oskar Wręczycki

kl.5g

SP2

Lucyna Kurpiewska

Wyróżnienie

Liliana Tadda

kl.7c

SP3

Beata Zawal - Brzezińska

Wyróżnienie

Aleksndra Kuchnowska

kl.3c

SP3

-------------------------------------

Wyróżnienie

Mateusz Nastały

kl.7a

SP3

Beata Zawal - Brzezińska

Wyróżnienie

Aleksandra Kaczmarek

kl.3a

SP3

--------------------------------

 

Wręczenie nagród :

 

20 grudnia  2018r.  (czwartek) -  godz. 13.00 

 

sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3. Reda ul. Brzozowa 30

 

Prosimy o powiadomienie nagrodzonych uczniów i ich opiekunów.