7 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Redzie odbył się Rejonowy Etap Wojewódzkiego Konkursu z Historii dla Gimnazjów i Oddziałów Gimnazjalnych.

Udział w  nim wzięło 12 uczniów z powiatów: wejherowskiego i puckiego. Po oficjalnym powitaniu, którego tradycyjnie dokonał dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie, pan Jan Skrobul, uczniowie mięli 60 minut na rozwiązanie testu obejmującego wiedzę z wszystkich epok historycznych. Po sprawdzeniu prac komisja konkursowa w składzie: Barbara Stenzel- przewodnicząca, Teresa Brunath - członkini i Anita Bilott - członkini, wytypowała pięciu uczniów do Etapu Wojewódzkiego Konkursu. Serdecznie gratulujemy.

Tekst i zdjęcia: Barbara Stenzel